Готові мобільні бригади фахівців усіх галузей, розроблена покрокова інструкція: Лисогор розповів про дії після деокупації Луганщини

Для роботи після деокупації Луганської області вже повністю укомплектовані мобільні бригади фахівців усіх галузей, а також розроблена покрокова інструкція їхньої роботи, яка має розпочатись одразу після звільнення регіону. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор під час конференції "Від (де)окупації до відкритого демократичного врядування" у Києві 28 травня.

"Громади області вже готуються до деокупації. ...Головним є те, що вже наразі укомплектовані мобільні бригади фахівців усіх галузей: від державних службовців до працівників житлово-комунального господарства, які готові виїхати на відновлення територій Луганської області", - зазначив Лисогор.

Він також повдомив, що розроблено "План першочергових дій зі стабілізації ситуації на деокупованих територіях Луганської області та їх реінтеграції" - це покрокова інструкція, яка спрямована на відновлення життєдіяльності звільнених населених пунктів. 

"Я постійно наголошую, що зі збільшенням терміну перебування території та її жителів під окупацією зростають наслідки, які необхідно буде долати після її звільнення. Навіть, регіони, які були окуповані у 2022 році, вже зазнали значної руйнації українських інститутів та соціальних зв’язків. На окупованій у 2014-му Луганщині вони знищені взагалі. Крім того, там вже виросло покоління луганчан, виховане під впливом російської  пропаганди у ненависті до України. Їх ментальна реінтеграція буде однією з найскладніших проблем, адже багато з них втратили рідних та близьких під час війни, розв’язаною росією", - наголосив очільник ОВА.

Раніше начальник Старобільськой РВА Володимир Череватий для "ОстроВа" пояснив, для чого релокована адміністрація закуповує авто й пальне, поки район перебуває в окупації.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті