Голову Збройних сил Німеччини відправлять у відставку через невіру в успіх ЗСУ

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус вирішив змінити главу Збройних сил Еберхарда Цорна після його недавніх суперечливих коментарів про дії російської армії в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bild 13 березня.

Як повідомляється, генерала Еберхарда Цорна на посаді генерального інспектора Бундесверу змінить генерал-майор Карстен Бройєр.

Зазначимо, Цорн обіймав цю посаду з 2018 року.У вересні минулого року він засумнівався у спроможності українських військових повною мірою протистояти російським військам. В інтерв'ю журналу Focus він заявив, що Україна проводить "контратаки, за допомогою яких можна відвоювати місця чи окремі ділянки фронту, але не відкинути Росію назад на широкому фронті".

Він також висловив побоювання, що росія може відкрити другий фронт війни у Молдові, під Калінінградом, на кордоні з Фінляндією чи Грузії.

За даними ЗМІ, Цорна буде достроково відправлено у відставку з четверга, 16 березня.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті