Головний рабин України та Києва: "В України та Ізраїлю - один спільний ворог, і незабаром буде одна спільна Перемога!"

"В України та Ізраїлю - один спільний ворог, і незабаром буде одна спільна Перемога!", - заявив на своїй сторінці у Фейсбук Головний рабин України та Києва Моше Реувен Асман. Так він прокоментував інформацію Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в Сирії проходять підготовку оператори дронів для війни проти України.

"За даними ГУР, у Сирії готують операторів дронів для війни проти України. Навчання операторів проводять "Хезболла" та "Іранська революційна гвардія", це ті самі терористичні організації, які готуються до війни з Ізраїлем, їхня мета знищити всіх євреїв. Це показує, що в України та Ізраїлю - один спільний ворог, і незабаром буде одна спільна Перемога!", - зазначив Головний рабин України та Києва.

Як повідомлялося, від удару російських безпілотників постраждало обладнання однієї з підстанцій "Укренерго".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті