Головний інспектор Департаменту кіберполіції Нацполіції незаконно збагатився на понад 12 млн грн - НАЗК

Національне агентство України з питань запобігання корупції ​​(НАЗК) за матеріалами Держбюро розслідувань (ДБР) за результатами моніторингу способу життя головного інспектора з особливих доручень Департаменту кіберполіції Нацполіції виявило ознаки незаконного збагачення на понад 12 млн грн. Посадовцю повідомили про підозру, - повідомляє НАЗК у Телеграм.

"НАЗК не встановило законних джерел походження коштів співробітника поліції та його близьких та третіх осіб, зокрема, для придбання квартири та земельної ділянки в Києві, автомобіля, мотоцикла, залучення на криптовалютний гаманець 55 тис. USDT (еквівалент 2,035 млн грн), оплати будівництва пляжного комплексу з басейном під Києвом на понад 3 млн грн, а також перевищення витрат над законними доходами ексдружиною на понад 2,8 млн грн.", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на запит НАЗК щодо надання пояснень про джерела походження активів службовець заперечив будь-яке відношення до пляжного комплексу, а також повідомив, що не володіє інформацією стосовно коштів, залучених на криптовалютний гаманець та для придбання нерухомості.

Як повідомлялося, ДБР затримало колишнього високопосадовця ЗСУ, який незаконно збагатився на майже 58 млн грн.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті