Головного комуніста України Петра Симоненка оголосили в розшук

Служба безпеки України оголосила в розшук Петра Симоненка - лідера забороненої Комуністичної партії України, який зник 19 серпня 2023 року. Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ України 20 січня.

"Стаття звинувачення: ст. 109 Ч.3 (відповідальність за публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій, метою яких є зміна меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. - "ОстроВ")", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що експрем'єра Азарова судитимуть за фейки про Бучу і заклики до повалення влади.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті