Голова Закарпатської федерації легкої атлетики хоче відокремити Закарпаття від України і тренується в спортивці RUSSIA

Голова Закарпатської федерації легкої атлетики Олег Коноваленко на відео чи то жартома, чи то серйозно заявив про бажання відокремити Закарпаття від України. 

Також у Мережі з'явилося відео, на якому він тренується у формі з написом Russia.

Відео опублікував місцевий журналіст і блогер Віталій Глагола у своєму Telegram. Коли і де були зняті ці ролики, невідомо.

 

Федерація легкої атлетики України засуджує такі ганебні дії.  "Поява таких провокативних відео, коли війна в Україні триває понад десять років і від рук російських агресорів гинуть наші співвітчизники, обурює кожного свідомого українця. І легкоатлетична спільнота не виняток", - йдеться в заяві ФЛАУ.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті