Голова Євроради: "Якщо ми не надамо Україні достатньо допомоги, ми будемо наступними"

Країни Євросоюзу повинні перевести свою економіку на військові рейки і зробити все можливе, щоб забезпечити перемогу України над РФ. Про це заявив глава Європейської ради Шарль Мішель, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

"Росія становить серйозну військову загрозу нашому європейському континенту і глобальній безпеці. Якщо ми не забезпечимо необхідну відповідь ЄС і не надамо Україні достатньо допомоги, ми будемо наступними", - заявив Мішель.

У зв'язку з цим глава Євроради запропонував переглянути європейським країнам підхід до економіки і поставити питання оборони на перше місце.

"Ми повинні бути готові до оборони і перейти в режим "військової економіки". Настав час взяти на себе відповідальність за нашу безпеку. Ми більше не можемо розраховувати на інших або залежати від результатів виборів у США чи деінде ще", - зазначив Мішель.

За його даними, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну європейська оборонна індустрія збільшила свої потужності на 50% і до кінця 2025 року подвоїть щорічні обсяги виробництва артилерійських снарядів до 2 млн одиниць. Водночас Мішель зазначив, що ЄС загалом спрямовує на військові потреби менше, ніж заявлена мета НАТО у 2% валового внутрішнього продукту, тоді як РФ минулого року витратила на оборону 6% свого ВВП.

Як повідомлялося, Рада міністрів ЄС ухвалила рішення про виділення додаткових EUR5 млрд на військову підтримку України.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті