Голова Єврокомісії передала українським правоохоронцям нові автомобілі для роботи у прифронтових регіонах

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн 24 лютого передала українським прокурорам та поліцейським нові автомобілі для роботи у прифронтових регіонах. Про це уТелеграм повідомляє Офіс Генпрокурора України.

"У суботу, перебуваючи у Києві, Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн передала 50 нових автомобілів для потреб прокурорів та поліцейських у прифронтових регіонах. Генеральний прокурор Андрій Костін назвав символічним візит пані Президентки в Україну саме в цей день - другу річницю повномасштабного вторгнення держави-агресора", - йдеться у повідомленні.

"Сьогодні, у другу річницю початку повномасштабного вторгнення росії, значення непохитної підтримки та відданості наших європейських друзів складно переоцінити. Щиро вдячний Президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн за цей потужний жест солідарності з Україною. Передані автомобілі будуть дуже корисними в роботі українських поліцейських та прокурорів, які відважно збирають докази воєнних злочинів рф, часто ризикуючи власним життям та здоров'ям", - зазначив Костін.

Пані Президентка передала ключі генеральному прокурору та міністру внутрішніх справ. Разом вони оглянули позашляховики. 20 з них призначені для потреб прокурорів і вже найближчим часом поїдуть в регіони, які найбільше потерпають від обстрілів ворога.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті