Голова Військового комітету НАТО про допомогу Україні: "Найближчим часом ми побачимо значні покращення"

Голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер обіцяє, що відносно військової допомоги Україні "найближчим часом ми побачимо значні покращення". Про це адмірал сказав під час зустрічі начальників генштабів країн Північноатлантичного альянсу в Брюсселі 16 травня, - повідомляє "Польське радіо".

"Зараз відбувається багато речей. Я не хочу вдаватися в деталі сказаного, але я впевнений, що найближчим часом ми побачимо значні покращення. Є практична допомога на шляху до України. Багато начальників генштабів сьогодні говорили про поставки протягом днів і тижнів», - сказав Бауер.

Зазначається, що на думку військових Альянсу, РФ не має відповідних сил і можливостей, щоб здійснити прорив і отримати стратегічну перевагу у наступі на прикордонну частину Харкова. "Я впевнений, що українські сили утримають лінію фронту", - заявив командувач силами НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі.

Одночасно військові чиновники визнають, що РФ значно просувається в нарощуванні свого оборонного потенціалу. Вона робить це швидше, ніж Європа та Північна Америка.

Як повідомлялося, у НАТО заявили, що російська армія не має достатньо сил, аби здійснити стратегічний прорив на півночі Харківщини, проте водночас ворог здатний досягати локальних успіхів.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті