Голова Ради СВЕА заявив, що РФ планує зробити Запорізьку АЕС непридатною до роботи

РФ збирається зробити ЗАЕС непридатною до експлуатації, що призведе до збитків на десятки мільярдів доларів. Про це заявив голова Ради Спілки Всеукраїнської енергетичної асамблеї (СВЕА) Іван Плачков у ефірі "Еспресо" 8 липня.

"Я думаю, РФ щонайменше готується пошкодити, зруйнувати дуже багато обладнання, щоб ЗАЕС після деокупації була непридатною до ремонту. Відновити її, щоб ми могли її експлуатувати, буде важко", – сказав Плачков.

За його словами, це призведе до збитків на $50 – 70 млрд.

Раніше повідомлялось, що ворог продовжує мінування Запорізької АЕС керованими дистанційно та некерованими протипіхотними мінами.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті