Голова МЗС "провів урок математики", пояснюючи, чому важливо посилити ППО України

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба показав "у цифрах", чому доцільно посилити українське ППО до зими. Відповідну заяву він зробив у соцмережі Х 31 жовтня.

"Проста математика підтримки України. 1 ракета Patriot = 4,1 мільйона доларів. 1 пошкоджений енергоблок = $19,1 млн", - написав Кулеба.

Голова МЗС наголосив на доцільності вже сьогодні максимально посилити протиповітряну оборону України, щоб потім економити ресурси.

"Врятовані ППО людські життя безцінні", - підкреслив Кулеба.

Як повідомлялось раніше, Шольц пообіцяв Україні "парасольку" від російських атак на енергетичну та теплову інфраструктури.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті