Голова МЗС Литви закликав вимагати мирних переговорів від путіна, а не від Зеленського

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс закликав тих, хто закликає до мирних переговорів, адресувати свої вимоги президенту РФ путіну. Про це він написав у Твіттер 30 квітня.

"Ви не просите "обидві сторони" "обговорити мир" після вторгнення. Ви просите загарбника піти. Ті, хто хоче миру, повинні адресувати свої вимоги Путіну, а не Зеленському", - написав міністр. 

Нагадаємо, у Мін'юсті Литви заявили про намір непохитною рукою направити путіна за ґрати, якщо він здійснить візит. 

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті