Голова МЗС Литви закликав вимагати мирних переговорів від путіна, а не від Зеленського

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс закликав тих, хто закликає до мирних переговорів, адресувати свої вимоги президенту РФ путіну. Про це він написав у Твіттер 30 квітня.

"Ви не просите "обидві сторони" "обговорити мир" після вторгнення. Ви просите загарбника піти. Ті, хто хоче миру, повинні адресувати свої вимоги Путіну, а не Зеленському", - написав міністр. 

Нагадаємо, у Мін'юсті Литви заявили про намір непохитною рукою направити путіна за ґрати, якщо він здійснить візит. 

 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті