Голова МАГАТЕ Гроссі планує відвідати РФ – в рамках зусиль зі зміцнення безпеки Запорізької АЕС

Глава Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі планує відвідати Росію – у рамках зусиль зі зміцнення безпеки Запорізької АЕС. Про це повідомив сайт "Новини ООН" 30 березня.

"МАГАТЕ повідомляє, що в рамках своїх зусиль зі зміцнення безпеки найбільшої атомної станції в Європі Гроссі планує відвідати Росію, – йдеться в повідомленні. – За словами Гроссі, його початкова пропозиція встановити зону безпеки навколо ЗАЕС тепер доповнена новими ініціативами".

Уточнюється, що на перше місце гендиректор МАГАТЕ ставить тепер заходи щодо захисту станції, а не територіальні аспекти, як було раніше.

Підкреслюється, що візит в Україну дав змогу голові агентства на власні очі побачити й оцінити збитки, завдані станції з моменту його останнього відвідування.

Раніше повідомлялося, що голова МАГАТЕ заявив, що ЗАЕС не може бути захищена через скупчення військ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті