"Голодранці, бомжі". Окупанти скаржаться на погане забезпечення (перехоплення ГУР)

Новим російським підрозділам, які направили на фронт, не видають належного обладнання та забезпечення. Про це розповів російський окупант у розмові зі знайомим, свідчить перехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) 4 вересня.

"Молодим взагалі нічого. Ні одягу, ні спальників, нічого, бл***ь. Ти уявляєш, ці, які приїхали, голодранці... Вони зараз стирають брудні речі, як бомжі", - сказав один із окупантів.

За його словами, новобранцям надали старі автомати 76-року.

"Одні криві стріляють... серйозної зброї не дають, а не передок кидають", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, згідно з даними британської розвідки, російські військові зіштовхнулися з проблемами із виплатою зарплат, що, ймовірно, підриває моральний дух окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті