Голлівудський актор Орландо Блум приїхав до Києва

Голлівудський актор та посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум та приїхав до Києва 26 березня. Про це він повідомив у Instagram.

"Я прибув до України вперше після поїздки з 2016 року. З того часу, як я був тут, я навіть не міг уявити, що війна може поширитися на всю країну", - повідомив він.

Актор поспілкувався з українськими дітьми.

"Сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх у центрі "Спільно", який підтримує ЮНІСЕФ, безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть грати, навчатися та отримувати психосоціальну підтримку. "Спільно" українською мовою означає "разом", і таких центрів тут понад 180", - зазначив Орландо Блум.

"Дітям в Україні потрібно повернути дитинство", - додав актор.

Як повідомлялося раніше, американська акторка Джессіка Честейн у серпні прибула в Київ та відвідала дитячу лікарню "Охматдит".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті