Голкіпер "Шахтаря" U-19 повернувся з Хорватії, щоб захищати Україну

Голкіпер Шахтаря U-19 Володимир Сегеда вирішив припинити футбольну кар'єру, щоб захищати Україну. 18-річний футболіст уже проходить підготовку в одному із навчальних центрів, - повідомляє "Терикон".

Володимир народився у Луганську, з дитинства займався різними видами спорту – стрибками у воду, волейболом та футболом. Після початку війни у 2014 році з родиною поїхав до Сум, тренувався у сумській "Барсі", а далі – в УФК "Дніпро", де зумів звернути на себе увагу "Шахтаря".

В академії «гірників» зарекомендував себе сміливим та відважним голкіпером, залучався до команди U-19. Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну хлопця було евакуйовано до Хорватії разом із партнерами з академії. Однак незабаром ухвалив усвідомлене рішення повернутися до України, щоб поповнити лави ЗСУ.

"Я довго думав і прийняв для себе рішення повернутися в Україну. Просто не можу просто так сидіти, коли в моїй країні йде війна. Ніколи не думав про те, щоб стати військовим, але зараз цього потребує моя Батьківщина. Грати у футбол – мрія всього мого життя, і я від нього не відмовляюся. Після Перемоги хотів би повернутися у футбол", – каже Володимир.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті