Глави Міноборони Туреччини, Ірану та росії обговорять у Москві питання щодо Сирії

Чотиристороння зустріч глав Міноборони і розвідслужб Туреччини, РФ, Ірану та режиму Башара Асада запланована на вівторок у Москві. Про це повідомив міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар, - пише Анадолу.

Акар нагадав, що 28 грудня минулого року знову ж таки в російській столиці відбулася тристороння зустріч голів оборонних відомств і розвідслужб Туреччини, РФ і режиму Асада, а за її підсумками було ухвалено рішення про продовження взаємного діалогу.

"Згодом було досягнуто домовленості про підключення до діалогу Ірану. Розпочалася підготовка до переговорів у чотиристоронньому форматі. 25 квітня в Москві відбудеться зустріч з метою врегулювання проблем і наближення довгострокового миру та стабільності в регіоні", - повідомив він.

За його словами, офіційна Анкара докладає всіх зусиль для внеску в регіональний мир, і вже за підсумками московської зустрічі можуть мати місце позитивні процеси.

Водночас він запевнив, що Анкара не зробить жодних кроків, які обмежували б права сирійських братів, які стоять пліч-о-пліч із Туреччиною. "Політика Туреччини гранично ясна", - підкреслив він.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті