Ватажок "ДНР" заявив, що звільнення "недбайливих мерів" продовжаться і згадав про Маріуполь

Ватажок квазіреспубліки "ДНР" Денис Пушилін заявив, що продовжить звільняти "недбайливих керівників" окупованих росією міст. Про це пишуть у російських ЗМІ та сепаратистському сегменті сойсетей 12 грудня.

"Процес звільнення "недбайливих керівників" населених пунктів Донецької народної республіки, на яких є скарги від місцевих жителів, продовжиться", - цитується коментар Пушіліна в ефірі телеканалу "Росія-24" щодо рішення звільнити з "посади" "голову" Дебальцевого Ігоря Захаревича.

Пушилін сказав, що на даний момент у "ДНР" немає "муніципалітетів", у яких "легко та просто".

"Єдине, що можна відзначити, - це різні підходи керівництва різного рівня, від яких залежить доля наших громадян. Десь керівники та чиновники шукають способи вирішити проблему, а хтось, на жаль, почав шукати можливість виправдатись, чому це не можна зробити. Звичайно, з такими недбайливими керівниками ми прощатимемося, цей процес вже пішов", - сказав він.

"Складною загалом залишається ситуація в Маріуполі з урахуванням того, які були там руйнування, з урахуванням того, як проходить там робота. Тут також ми дуже уважно дивимося, як виконуються поставлені завдання", - додав Пушилін.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті