Глава Європарламенту закликала поставити Україні ракети TAURUS

Голова Європарламенту Роберта Метсола ствердно відповіла на запитання, чи виступають країни ЄС, як і США, за дозвіл ЗСУ використовувати далекобійні ракети по цілям у РФ, і чи має Німеччина постачати Україні ракети TAURUS. Про це Метсола сказала в інтерв'ю виданням групи Funke, - повідомляє Телеграм-канал «DW Главное».

«Так, такою є і позиція Європарламенту. Ця вимога знаходить широку підтримку. Подивимося, чи призведе це до відповідної зміни курсу після виборів до бундестагу», - сказала голова Європарламенту.

У повідомленні нагадується, що канцлер Олаф Шольц давно відкидає поставку TAURUS, натомість вільні демократи та «зелені» виступають за поставку таких ракет в Україну.

Роберта Метсола зазначила, що українські солдати терміново потребують допомоги. Вона висловила занепокоєння тим, що Росія ескалює війну і посилює ракетні удари, які призводять до численних цивільних жертв.

21 листопада Росія вдарила по Дніпру новою гіперзвуковою ракетою середньої дальності «Орешник».

Як повідомлялося, Європарламент схвалив новий пакет допомоги Україні розміром до 35 млрд євро.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті