Глава Єврокомісії вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Поки сподівається на допомогу Китаю

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що Україна має вступити до ЄС протягом 20-30 років. Про це вона заявила 23 червня в інтерв’ю іспанській щоденній газеті El Mundo, - повідомляє "Польське радіо".

Голова Єврокомісії також зазначила, що Пекін має можливість вплинути на Москву з метою припинення війни, а Китай також міг би взяти участь у відбудові України.

Голова Єврокомісії запевнила, що ЄС, прагнучи до «міцного і справедливого» миру, ухвалюватиме рішення відповідно до принципу «нічого про Україну без України». Вона пояснила, що Брюссель має намір допомагати Києву в довгостроковій перспективі, і сама запропонувала країнам ЄС, щоб Україна отримала підтримку ЄС у розмірі 50 млрд євро у 2024-2027 роках.

Фон дер Ляєн уточнила, що частина цих коштів піде на ремонт зруйнованих росіянами українських енергомереж.

Очільниця Єврокомісії високо оцінила зусилля української влади у реформуванні судової системи, а також у боротьбі з корупцією та відмиванням грошей. Вона запевнила, що Київ на правильному шляху до інтеграції з ЄС.

Як повідомлялося, президент Зеленський зазначив, що близько пʼяти сотень світових компаній мають інтерес до інвестицій в Україну.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті