Глава Єврокомісії в Києві: "Я тут, щоб обговорити шлях вступу України до ЄС"

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн 4 листопада прибула до Києва, щоб обговорити вступ України до ЄС. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском".

Зазначається, що вранці 4 листопада Урсула фон дер Ляєн прибула потягом до столиці України. На пероні її зустрів особисто президент Володимир Зеленський.

"Приємно повернутися до Києва. Це мій шостий візит від початку війни. Я тут, щоб обговорити шлях вступу України до ЄС. Фінансову підтримку від ЄС для відновлення України як сучасної процвітаючої демократії. І як ми будемо продовжувати змушувати Росію платити за агресивну війну", - написала фон дер Ляєн у соцмережі.

Як повідомлялося, глава Єврокомісії прибула з неоголошеним візитом до Києва. Вона виступить у Верховній Раді.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті