Глава Татарстану пообіцяв Путіну збільшити народжуваність: "Чоловіки міцні, жінок умовимо"  

Глава Татарстану Рустам Мінніхнов пообіцяв президенту РФ Володимиру Путіну збільшити народжуваність у ввіреній йому республіці. Про це йдеться в сюжеті російського телебачення про відкриття перинатальної клініки в Казані. 

"Клініка прекрасна, чоловіки міцні, жінок умовимо", - запевнив він російського диктатора. Путін уточнив, що процес підвищення народжуваності "потрібно супроводжувати певними інформаційними програмами".

Як повідомлялося раніше, президент РФ Володимир Путін поставив завдання різко збільшити народжуваність у країні. Чиновники всіх рівнів усіма силами намагаються продемонструвати російському диктатору активну підтримку демографічних вимог до росіян.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті