Глава РПЦ Гундяєв запропонував "змити гріхи" в обмін на смерть в Україні

Смерть під час виконання військового обов'язку в Україні є жертвою і "змиє всі гріхи". Про це 25 вересня під час недільної служби заявив голова РПЦ патріарх Кирило (Гундяєв).

"Церква усвідомлює, що якщо хтось, керований почуттям обов'язку, необхідністю скласти присягу, залишається вірним своєму покликанню і гине при виконанні військового обов'язку, то він, безсумнівно, робить діяння, рівносильне жертві. Він приносить себе в жертву за інших. І тому віримо, що ця жертва змиває всі гріхи, які людина здійснила", - заявив церковник.

Таким чином, Гундяєв продовжує спроби виправдати російське вторгнення в Україну. При цьому патріарх заявив, що Церква нібито "молиться про те, щоб ця брань закінчилася якнайшвидше".

Нагадаємо, що Ґундяєв продовжує виправдовувати вбивства українців не перший місяць.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті