Глава російської Ради федерації запропонувала українським парламентаріям "прямо сьогодні сісти за стіл переговорів"

Голова російської Ради федерації Валентина Матвієнко запропонувала делегації України на майданчику "парламентської двадцятки" в Індонезії 6 жовтня негайно сісти за стіл переговорів. Про це повідомляють росЗМІ.

"Давайте прямо сьогодні на майданчику парламентської "двадцятки" сядемо за стіл переговорів: парламент Росії, парламент України. Спробуємо зрозуміти один одного, знайти домовленості", - сказала 73-річна Матвієнко.

"Ми за переговори, діалог, мирне політичне вирішення цієї кризи. Давайте домовлятися та сідати за стіл переговорів", - додала вона.

Нагадаємо, що 4 жовтня очолювана Матвієнко Рада федерації підтримала незаконні рішення про "приєднання" до РФ окупованих територій України. Того дня Матвієнко "сісти за стіл переговорів" Україні чомусь не запропонувала.

Матвієнко - уродженка української Шепетівки, яка зробила типову радянську комсомольсько-партійну кар'єру в рідному для путіна Ленінграді-Петербурзі.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, у якому констатується "неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті