Глава МЗС Японії 9 вересня вперше з початку війни відвідає Україну

Сьогодні в Україну приїде глава МЗС Японії Йосімаса Хаясі і зустрінеться зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою. Про це повідомляє Бі-бі-сі

Під час цієї зустрічі, як зазначається на сайті японського МЗС, Хаясі підтвердить міністру закордонних справ України, що Японія співпрацює з міжнародним співтовариством щодо питання запровадження жорстких санкцій проти росії та надає підтримку Україні з метою якнайшвидшого припинення російської агресії.

Також глава МЗС Японії знову підтвердить тверду позицію Японії, що вона на боці України.

Як повідомляє Kyodo News, очікується, що Хаясі також візьме участь у церемонії передання Україні японських автокранів, призначених для видалення бомб, що не розірвалися.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті