Глава МЗС Британії заявив, що Україна виграє у війні і може розраховувати на допомогу британців

Україна зможе перемогти у війні з росією і може розраховувати і на подальшу допомогу Великої Британії. Про це 5 червня повідомляє Sky News з посиланням на міністра закордонних справ Британії Джеймса Клеверлі.

"Україна виграє цю війну і може розраховувати на нашу підтримку", - зазначив міністр.

З такою заявою він виступив під час візиту до Києва. Також він зазначив, що під час цього візиту він зміг особисто переконатися "в істинних жахах і руйнуваннях, які росія завдала Україні".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський зустрівся з главою МЗС Великої Британії.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті