Глава МАГАТЕ заявив, що ЗАЕС не може бути захищена через скупчення військ

У районі Запорізької АЕС значно зросла кількість військ, тому захистити станцію неможливо. Про це 30 березня повідомляють Sky News із посиланням на гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі.

"Очевидно, що військова активність у всьому регіоні зростає. Тому станція не може бути захищена", - заявив він.

З такою заявою Гроссі виступив після свого візиту на територію тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції. За його словами, попри роботу групи експертів МАГАТЕ на території станції, ситуація продовжує залишатися нестабільною.

Нагадаємо, раніше висловлювалися побоювання, що рашисти можуть обстріляти район Запорізької АЕС під час візиту гендиректора МАГАТЕ.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті