Глава Китаю виклав "чотири принципи" врегулювання конфлікту в Україні

Під час зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем у Пекіні голова КНР Сі Цзіньпін виклав чотири принципи врегулювання конфлікту в Україні. Про це 16 квітня повідомляє Бі-бі-сі.

Державні китайські ЗМІ назвали це "чотирма принципами для запобігання виходу кризи в Україні з-під контролю та відновлення миру".

За словами Сі, країни повинні зосередитися на "підтримці миру і стабільності та утримуватися від пошуку корисливих цілей", а також "охолодити ситуацію і не підливати масла у вогонь".

"Ми повинні створити умови для відновлення миру й утримуватися від подальшого посилення напруженості", - сказав Сі, зазначивши при цьому, що потрібно при цьому "зменшити негативний вплив на світову економіку".

У повідомленні наголошується, що зазначені "чотири принципи" перегукуються з торішнім документом Пекіна, в якому містився заклик до "політичного врегулювання" конфлікту. На думку низки західних оглядачів, це дасть змогу РФ утримати більшу частину захоплених українських територій.

На зустрічі з Шольцем Сі наголосив, що "промислові та виробничі ланцюжки Китаю і Німеччини глибоко пов'язані один з одним".

"Взаємовигідне співробітництво між Китаєм і Німеччиною - це не "ризик", а гарантія стабільності двосторонніх відносин і можливість створити майбутнє", - сказав Сі.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті