Глава Єврокомісії пообіцяла запровадити санкції проти Білорусі та Ірану за підтримку агресії РФ

Європейський союз збирається запровадити санкції проти Білорусі та Ірану за підтримку агресії росії проти України. Про це 10 січня під час брифінгу заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

"Ми вийдемо з новими санкціями проти Білорусі у відповідь на її роль у війні Росії проти України", - повідомила вона.

Також фон дер Ляйєн наголосила, що Брюссель розширить санкції і проти Ірану як країни, яка військовими засобами підтримує росіян.

Також голова Єврокомісії пообіцяла, що ЄС продовжуватиме робити все можливе для підтримки України. Ця підтримка виявлятиметься і в санкційному тиску на росію та її союзників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський запровадив санкції проти 119 громадян РФ та України, які підтримали російську агресію.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті