Глава Єврокомісії пообіцяла запровадити санкції проти Білорусі та Ірану за підтримку агресії РФ

Європейський союз збирається запровадити санкції проти Білорусі та Ірану за підтримку агресії росії проти України. Про це 10 січня під час брифінгу заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

"Ми вийдемо з новими санкціями проти Білорусі у відповідь на її роль у війні Росії проти України", - повідомила вона.

Також фон дер Ляйєн наголосила, що Брюссель розширить санкції і проти Ірану як країни, яка військовими засобами підтримує росіян.

Також голова Єврокомісії пообіцяла, що ЄС продовжуватиме робити все можливе для підтримки України. Ця підтримка виявлятиметься і в санкційному тиску на росію та її союзників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський запровадив санкції проти 119 громадян РФ та України, які підтримали російську агресію.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті