Гіркін і Губарєв заявили, що РФ знаходиться на порозі військової поразки та створили "клуб розсерджених патріотів"

Терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), колишній так званий "народний губернатор" Донеччини колаборант Павло Губарєв і пропагандист Максим Калашніков виступили із спільною заявою про те, що на росію чекає дуже скоро військова поразка. Про це в Телеграм повідомив Ігор Гіркін (Стрєлков).

"Ми розсерджені тим, що йдемо від поразки до поразки, і нічого не змінюється. Ми створюємо клуб розсерджених патріотів", - заявили Губарєв та Гіркін (Стрєлков).

"Не побоюсь це сказати - ми рухаємося до військової поразки", - наголосив терорист Гіркін.

Нагадаємо, раніше терорист Гіркін звинуватив російських генералів-"кретинів" у провалі наступу під Вугледаром.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті