Героїчний спротив у Бахмуті: танки захисників України впритул розстрілюють укриття ворога, йдуть контактні бої

У Бахмуті воїни ЗСУ чинять окупантам відчайдушний супротив - розстрілюють на танках їхні укриття та ведуть контакні бої. Про це повідомила 93-я бригада Холодний Яр на своїй сторінці у Фейсбуці 6 березня.

"Українські військові не пішли з Бахмуту! Місто тримається! Попри те, що росіяни намагаються оточити місто, українські військові чинять окупантам відчайдушний супротив", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, безстрашні танкісти 93-ї бригади Холодний Яр виїжджають упритул до ворога, щоб розстріляти їхні укриття. Артилерія точно б'є по скупченню окупантів, а піхота вигризає кожен метр міста у контактних боях.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті