«Герой СВО» в Росії став учителем і був затриманий за спокушання восьмикласника

Російські пабліки повідомляють про затримання 24-річного вчителя історії в Павловську Воронезької області Івана Ф., який відслужив у війську, вступив до вишу і 2022 року добровільно вирушив воювати. Після закінчення контракту Івана запросили працювати в школу.

«Учора у Воронезькій області затримали 24-річного вчителя історії та ветерана СВО - його підозрюють у спокушанні восьмикласника в себе в квартирі», - йдеться в повідомленні.

«Іван викладав історію, суспільствознавство та ОБЖ, вів групу з початкової військової підготовки для хлопчиків. 23 травня Івана затримали. За версією слідства, історик вчинив розпусні дії щодо 15-річного восьмикласника зі своєї школи, точно знаючи, що хлопець неповнолітній", - також стверджують пабліки.

Проти «ветерана СВО» порушили справу за статтею «Розпусні дії». Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті