Герой "Азовсталі" передав мільйон гривень сім'ям загиблих на війні футбольних фанатів

Герой оборони заводу «Азовсталь» Михайло Діанов передав благодійному фонду «Трибуна Героїв» 1 мільйон гривень. Про це повідомляє "Террикон" з посиланням на прес-службу організації. 

Фонд «Трибуна Героїв» створили українські вболівальники для системної фінансової підтримки сімей загиблих на війні футбольних фанатів з усієї України.


"Коли нашу справу підтримують найгідніші люди України, це надає неймовірних сил рухатись у ній далі. А ще декілька хвилин спілкування з Михайлом Діановим, справжнім героєм та надзвичайною людиною, дали потужний заряд впевненості у нашій перемозі і у вірності обраного шляху. Але дякуємо ми перш за все за вчинок Михайла. Він особисто передав до фонду 1 мільйон гривень. Це частина грошей, яку зібрали на його лікування українці. Згодом усі витрати на реабілітацію взяв на себе ФК "Шахтар", тож Михайло вирішив допомагати зібраними коштами іншим. Родини загиблих футбольних фанатів серед них. Ще раз дякуємо за вчинки, гідні справжніх героїв і підтримку, яка не перестає дивувати та надихати. Разом ми неймовірна сила!", - йдеться в інстаграмі "Трибуни героїв".

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті