Німеччина поставить Україні ще більше самохідних зенітних установок "Гепард"

Канцлер Німеччини Олаф Шольц 29 листопада пообіцяв доставити в Україну ще більше зенітних самохідних установок "Гепард". Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що "Гепарди" на гусеничному ході німецького виробництва здатні знищувати швидкі повітряні цілі на дальності до 4 км і висоті до 3 км і вважаються досить ефективним мобільним засобом ППО.

"Президент України висловив Німеччині свою подяку за дуже серйозну фінансову підтримку, а також за постачання озброєнь, оскільки артилерійські системи та системи ППО, які ми надаємо, істотно впливають на можливості України гарантувати свою територіальну цілісність та суверенітет", - сказав Шольц журналістам.

Канцлер Німеччини також вкотре підтвердив, що його країна продовжить всебічно підтримувати Україну, зокрема у сфері протиповітряної оборони та довгострокового відновлення країни, - наголошується у повідомленні.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті