Генштаб ЗСУ опублікував скориговані дані щодо втрат окупантів за весь період активних бойових дій

Генштаб ЗСУ опублікував уточнені дані щодо втрат російських окупантів за весь період активних бойових дій. Відповідне повідомлення розмістив Телеграм-канал Генштабу 27 травня.

"УВАГА! У зв'язку з постійним надходженням уточнених розвідувальних даних, виникла потреба коригування деяких позицій загальних втрат противника. – сказано в повідомленні. – Публікуємо скориговані цифри з урахуванням всіх наявних на цей час уточнень за попередній період з 24 лютого 2022 року. Наголошуємо – ВТРАТИ НЕ ЗА МИНУЛУ ДОБУ. Уточнення – це завжди десь "мінус", а десь "плюс". Просимо це зрозуміти".

Зазначається, що наступного дня до цих, вже скоригованих цифр, будуть додані втрати ворога за попередню добу.

Раніше повідомлялось, що Сили оборони знищили 10 крилатих ракет, 23 "шахеди" й 2 розвідувальні БПЛА протягом ночі на 26 травня.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті