Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
За уточненою інформацією, за минулу добу противник здійснив 76 авіаційних ударів, скинув 243 керовані авіабомби. Також застосував 9921 дрон-камікадзе та здійснив 2958 обстрілів населених пунктів і позицій українських військ, зокрема 59 — із реактивних систем залпового вогню. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 18 червня.
Авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 17 районів зосередження живої сили противника, чотири артилерійські системи та два пункти управління БпЛА.
Обстановка на основних напрямках
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках противник здійснив 76 обстрілів, зокрема три — із застосуванням РСЗВ.
На Південно-Слобожанському напрямку зафіксовано 10 атак у районах населених пунктів Лиман, Вовчанськ та у напрямку Покаляного, Ізбицького, Охрімівки й Одрадного.
На Куп’янському напрямку зупинено 5 спроб просування противника у бік Новоплатонівки та Курилівки.
На Лиманському напрямку ворог 22 рази намагався прорвати оборону в районах Дерилового, Зарічного, Новомихайлівки, Новоселівки та у напрямках Дробишевого, Озерного, Шийківки, Лимана і Діброви.
На Слов’янському напрямку зафіксовано 11 штурмових дій у районах Рай-Олександрівки, Кривої Луки та Закітного.
На Краматорському напрямку наступальних дій не відбувалося.
На Костянтинівському напрямку противник здійснив 19 атак поблизу Костянтинівки, Іллінівки, Іванопілля, Русиного Яру, Степанівки та у напрямку Новопавлівки.
На Покровському напрямку зупинено 34 штурмові дії в районах Новоолександрівки, Котлиного, Удачного, Молодецького, Родинського, Софіївки, а також у напрямку Білицького, Дорожнього, Нового Донбасу, Шевченка, Сергіївки, Муравки, Вільного та Новопавлівки.
На Олександрівському напрямку зафіксовано 2 атаки у напрямку Олександрограда та Вербового.
На Гуляйпільському напрямку противник здійснив 30 атак у районах Добропілля, Прилук, Злагоди та у напрямках Гуляйпільського, Гіркого, Воздвижівки, Цвіткового і Чарівного.
На Оріхівському напрямку зупинено 4 спроби просування противника в районі Малої Токмачки та у напрямку Лук’янівського.
На Придніпровському напрямку наступальних дій не зафіксовано.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.
Українські захисники продовжують системно знищувати сили противника та утримують позиції на всій лінії фронту.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту