Генштаб: Відбулось 121 боєзіткнення за добу, з них майже 40 - на Авдіївському напрямку

Майже 40 боєзіткнень відбулось на Авдіївському напрямку протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 6:00 2 травня. 

"На Авдіївському напрямку нашими захисниками відбито 39 атак в районах населених пунктів Калинове, Архангельське, Прогрес, Очеретине, Сокіл, Соловйове, Новопокровське, Семенівка, Уманське, Яснобродівка, Нетайлове, Первомайське Донецької області", - йдеться у повідомленні.

Загалом протягом минулої доби відбулося 121 бойове зіткнення. 

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки.

На Куп’янському напрямку нашими воїнами відбито 14 атак в районах населених пунктів Петропавлівка, Іванівка, Кислівка, Котлярівка, Берестове, Копанки Харківської області; Стельмахівка Луганської області.

На Лиманському напрямку відбито 14 атак, здійснених противником в районах населених пунктів Греківка, Новоєгорівка, Невське та Серебрянського лісництва Луганської області, а також Тернів Донецької області.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 20 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Спірне, Новий Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Новомихайлівка, Водяне та Урожайне Донецької області, де ворог за підтримки авіаці 22 рази намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 2 рази атакував позиції наших захисників в районах Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку протягом минулої доби, здійснив 9 безуспішних атак на позиції наших військ.

Крім того, ворог завдав 5 ракетних та 63 авіаційний удари, здійснив 72 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали об’єкти цивільної інфраструктури.

"Протягом минулої доби авіація та підрозділи ракетних військ Сил оборони завдали ураження по пункту управління, наземній станції управління БПЛА та по 8 районах зосередження особового складу противника", - йдеться також у зведенні Генштабу.

Раніше повідомлялось, що на передовій було зафіксовано 100 боєзіткнень за добу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті