Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 25 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Володимирівка, Никанорівка, Родинське, Новоекономічне, Промінь, Лисівка, Покровськ, Котлине, Молодецьке, Удачне, Дачне. Сили оборони стримують натиск та відбили 21 атаку противника, досі бої тривають у чотирьох локаціях", - йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 19 вересня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
З початку цієї доби відбулося 63 бойових зіткнення.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках з початку доби відбулося два бойових зіткнення з ворожими військами. Крім того, ворог завдав шість авіаударів, скинувши 17 керованих авіабомб, а також здійснив 68 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, з яких три - із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили дві атаки противника в районах населених пунктів Вовчанськ та Фиголівка. Ще одне бойове зіткнення триває дотепер.
На Куп’янському напрямку російські окупанти три рази намагалися прорвати нашу оборону в районах Степової Новоселівки та Піщаного. Одне боєзіткнення досі триває.
На Краматорському напрямку противник два рази намагався прорвати оборону наших захисників у районі Ступочок.
На Торецькому напрямку ворог здійснив сім штурмових дій у районах Щербинівки та в бік Плещіївки, Русиного Яру.
На Новопавлівському напрямку ворог намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Філія, Воскресенка, Березове, Маліївка, Новоїванівка та Ольгівське. Сили оборони відбили п’ять ворожих штурмів, ще два бойових зіткнення досі тривають.
Раніше повідомлялось, що зі 100 боєзіткнень 43 відбулися на Покровському напрямку.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту