Генштаб: По всьому фронту зафіксовано 133 бойових зіткнення: на Торецькому напрямку відбито 26 атак, на Покровському - 41

Минулої доби по всьому фронту зафіксовано 133 бойових зіткнення, третина з яких - на Покровському напрямку. Про це вранці 6 серпня повідомляє Генштаб ЗСУ.

Вчора російський агресор завдав по позиціях наших військ та населених пунктах сім ракетних (десять ракет), 50 авіаційних ударів (зокрема задіяв 64 КАБ) та 752 удари дронами-камікадзе, здійснив 4816 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів, 114 з них - із РСЗВ.

Вчора авіація та ракетні війська і артилерія Сил оборони завдали ударів по двом пунктам управління БпЛА, двом районам зосередження особового складу і ОВТ та ще по одному важливому об’єкту ворога.

На Харківському напрямку ворог продовжував активні дії, загалом відбулося п’ять бойових зіткнень. Бої точилися в районах населених пунктів Вовчанськ та Тихе.

На Куп’янському напрямку противник сім разів атакував позиції наших підрозділів. Основні зусилля загарбники прикладали в районах Петропавлівки, Берестового та Стельмахівки. 

На Лиманському напрямку наші війська відбили десять атак окупантів неподалік Макіївка, Тернів, Невського та в Серебрянському лісі.

На Сіверському напрямку Силами оборони також відбито 13 штурмових дій, поблизу Івано-Дар’ївки, Верхньокам’янського, Переїзного та Виїмки.

На Краматорському напрямку наші воїни зупинили 13 спроб противника прорвати нашу оборону в районах Часового Яру та Іванівського Донецької області.

На Торецькому напрямку за підтримки авіації ворог здійснив 26 атак неподалік населених пунктів Північне, Торецьк та Нью-Йорк.

На Покровському напрямку наші захисники відбили 41 ворожий штурм. Противник концентрував зусилля в районах Пантелеймонівки, Новоолександрівки, Воздвиженки, Іванівки, Желанного, Новоселівки Першої та Яснобродівки Донецької області. 

На Курахівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка та Костянтинівка, де ворог сім разів намагався прорвати оборону наших військ. 

На Времівському напрямку агресор здійснив чотири штурми наших позицій неподалік Водяного та Роздольного Донецької області.

На Оріхівському напрямку наші війська відбили одну атаку противника в напрямку Роботине, противник успіху не мав.

На Придніпровському напрямку підрозділи Сил оборони успішно відбили шість атак противника на наші позиції.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Світ
10.10.2025
15:00

“Саме такий темп Україна повинна підтримувати, щоб вижити як нація”. Огляд західних медіа

Несподіване твердження президента США Дональда Трампа, що Україна може перемогти Росію у війні, мала дивовижний вплив на західні медіа. Вони теж раптом почали писати про можливість перемоги, хоча ще нещодавно так само переконано розмірковували над...
Світ
09.10.2025
13:07

«Букет Молдавії»… Молдавські вибори як прообраз майбутніх виборів в Україні

Геополітичне протистояння ЄС-Росія, яке було суттю  парламентських виборів в Молдові, закінчилося не лише перемогою Санду та Євросоюзу, а й подальшою поляризацією молдавського суспільства на тлі поглиблення внутрішніх проблем.
Всі статті