Генсек Білоруського товариства Червоного Хреста Шевцов "засвітився" в окупованому Маріуполі

Генеральний секретар Білоруського Товариства Червоного Хреста Дмитро Шевцов приїжджав до Маріуполя. Його фото в окупованому місті Донецької області розмістив ТК BELPOL 1 листопада.

"Раніше Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця зажадала звільнити Шевцова з посади. Білоруська філія руху з якоїсь причини відмовилася це робити. Через це БКК повністю позбудеться фінансування з 1 грудня. Зате любитель "русского мира" залишиться в кріслі", - ідеться в повідомленні.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті