Генпрокурор Костін підписав заяву на звільнення свого ексзаступника Вербицького після завершення службового розслідування

Генпрокурор Андрій Костін звільнив свого ексзаступника Дмитра Вербицького з органів прокуратури після завершення службового розслідування стосовно Вербицького. Про це Костін повідомив "Суспільному" 8 жовтня. 

"В Офісі генпрокурора завершили службове розслідування стосовно ексзаступника генпрокурора Дмитра Вербицького, результати скерували до НАБУ. Сьогодні, 8 жовтня, Вербицький написав заяву на звільнення з органів прокуратури. Костін її підписав", - пише видання.

"Щодо службового розслідування, яке було розпочато - воно завершено. І всі матеріали, як висновки, так і всі матеріали службового розслідування, були спрямовані до НАБУ, відповідно до запиту детектива, який розслідує ймовірне незаконне збагачення Вербицького", - цитуються слова Костіна.

Зазначається, що службове розслідування почалось після того, як "Схеми" встановили, що дівчина заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького Христина Ільницька у 2024-му році стала власницею елітного майна на суму щонайменше 52 млн грн, не маючи для цього достатніх власних офіційних доходів.

Дмитро Вербицький був заступником Генерального прокурора України з 12 вересня 2022 року. 1 липня 2024 року Генпрокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення свого заступника Дмитра Вербицького, якого НАБУ перевіряє в незаконному збагаченні. 19 червня Костін повідомив про службове розслідування щодо Вербицького й про перевірку щодо способу життя Вербицького, яку проводить НАЗК. У липні НАЗК заявило про виявлення в колишнього заступника генпрокурора України Дмитра Вербицького необґрунтованих статків на майже 29 млн грн. Крім того, НАЗК не змогло встановити законні джерела походження понад 2 млн грн готівки у Вербицького, а також криптовалюти Tether (USDT).

Раніше повідомлялось, що суд арештував прокурора ОГПУ на 60 днів з альтернативою застави 4 млн грн.

Статті

Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Країна
05.11.2024
19:21

Процедура оформлення інвалідності потребує реформи. Уряд пропонує зміну вивіски

Ті, хто не має пожиттєвого статусу людини з інвалідністю і мають продовжувати свій статус регулярно, як правило – щороку, не знають, що робитимуть з січня 2025, коли уряд пообіцяв ввести в дію незрозумілі і непояснені зміни.
Світ
05.11.2024
10:05

Володимир Фесенко: "Є ризик того, що Молдова може застрягнути в болоті невизначеності, на півшляху до ЄС"

Наступного року в Молдові пройдуть парламентські вибори, де і буде вирішуватись подальша політична доля країни, яка є парламентською республікою за формою правління.
Всі статті