Генерал Марк Міллі: "Якщо коротко, Росія програла"

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі упевнений, що росія програла і платить за це величезну ціну. Про це він заявив у Брюсселі на спільній прес-конференції із головою Пентагону Ллойдом Остіном, - повідомляє Бі-бі-сі.

“Путін думав, що швидко переможе Україну, розколе НАТО і залишиться безкарним. Він помилявся. Україна залишається вільною та незалежною. НАТО та його союзники стали ще сильнішими, Росія перетворилася на світового ізгоя і весь світ надихається сміливістю та стійкістю українців”, - сказав Міллі.

“Якщо коротко, Росія програла. Вона програла на стратегічному, оперативному та тактичному рівні. І платить за це величезну ціну на полі бою”, – наголосив Міллі.

Як повідомлялося, представники України та США обговорили "можливий характер дій ворога у короткостроковій перспективі".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті