Гельсінська комісія США вносить на розгляд Палати представників резолюцію про перемогу України

Гельсінська комісія США 25 квітня вносить на розгляд Палати представників резолюцію про перемогу України. Про це повідомляє "Голос Америки".

У резолюції наголошується, що політика США спрямована на те, щоб Україна зберегла суверенітет у своїх міжнародно визнаних кордонах, домагатися справедливості та репарацій для України, щоб сприяти відновленню, а також на інтеграцію України до євроатлантичних інститутів, зокрема НАТО, відповідно до політики США з 2008 року.

У повідомленні нагадується, що держсекретар США Ентоні Блінкен заявив на початку цього місяця, що США та інші партнери України докладають значних дипломатичних зусиль, щоб забезпечити мир у цій країні, але «це має бути справедливий світ, який базується на принципах Статуту ООН».

«Це має бути справедливий світ, який ґрунтується на принципах Статуту ООН – суверенітет, територіальна цілісність, незалежність – і це має бути міцний світ, який гарантує, що Росія не зможе просто відпочити та переоснастити свої війська, а потім відновити війну у будь-який зручний для неї час», – заявив Блінкен після зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО у Брюсселі 5 квітня.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті