ДБР затримало заступника мера Херсона, який перейшов на бік росіян

Державне бюро розслідувань затримало заступника міського голови Херсона, який приєднався до колаборанта Володимира Сальдо. Про це 29 листопада повідомляється на офіційному сайті відомства.

"Працівники ДБР затримали заступника міського голови Херсона, який під час тимчасової окупації міста працював на ворога. Йому повідомлено про підозру у колабораціонізмі", - повідомили у ДБР.

До російського вторгнення урядовець відповідав за питання діяльності виконавчих органів міської ради. А після окупації Херсона відповідав за сферу житлово-комунального господарства окупаційної адміністрації.

Також, як стало відомо, він готував приміщення для проведення фейкового референдуму щодо статусу захоплених росіянами територій. Наразі його вже затримали та повідомили про підозру у пособництві державі-агресору (частина 1 статті 111-2 КК України).

Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк до 12 років. 29 листопада суд обрав затриманому запобіжний захід - утримання під вартою.

Нагадаємо раніше СБУ виявила списки херсонських колаборантів.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті