Гауляйтера Енергодара Волгу відсторонили від "посади" із забороною перебування "на території"

Так званого "мера" Енергодару (Запорізька область) Олександра Волгу звільнено від "посади" указом "вріо глави" Запорізької окупаційної адміністрації Євгена Балицького. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Волгу звільнили з посади та заборонили йому перебування на території області", - розповів співрозмовник одного з російських агентств.

Сам Волга не підтвердив ЗМІ інформацію про "усунення" та повідомив, що перебуває у відпустці.

Нагадаємо, Волга став гауляйтером Енергодара цього літа, після того, як на попереднього "мера" Енергодара Андрія Шевчика у травні було скоєно замах. Він та два його охоронці постраждали внаслідок вибуху у під'їзді будинку. Саморобний вибуховий пристрій було закладено в електрощитовій шафі.

Як раніше повідомлялося, в Енергодарі рашисти збирають дані про місцевих мешканців та незаконно затримують їх.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті