Гауляйтера Енергодара Волгу відсторонили від "посади" із забороною перебування "на території"

Так званого "мера" Енергодару (Запорізька область) Олександра Волгу звільнено від "посади" указом "вріо глави" Запорізької окупаційної адміністрації Євгена Балицького. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Волгу звільнили з посади та заборонили йому перебування на території області", - розповів співрозмовник одного з російських агентств.

Сам Волга не підтвердив ЗМІ інформацію про "усунення" та повідомив, що перебуває у відпустці.

Нагадаємо, Волга став гауляйтером Енергодара цього літа, після того, як на попереднього "мера" Енергодара Андрія Шевчика у травні було скоєно замах. Він та два його охоронці постраждали внаслідок вибуху у під'їзді будинку. Саморобний вибуховий пристрій було закладено в електрощитовій шафі.

Як раніше повідомлялося, в Енергодарі рашисти збирають дані про місцевих мешканців та незаконно затримують їх.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті