Гауляйтер Балицький задумав втечу, окупанти зазнають кадрового голоду в Запорізькій області - Федоров

Гауляйтер Запорізької області Балицький готує ґрунт для втечі, а самі рашисти зазнають гострого кадрового голоду на окупованій території Запорізької області. Про це в ефірі телемарафону заявив мер Мелітополя Іван Федоров 25 січня. 

"Рашисти відчувають гострий кадровий голод: місцеві жителі відмовляються від співпраці, тому доводиться брати на роботу будь-кого з глибинок росії. звірів, і знімають із ними ролики для росЗМІ", - заявив Федоров. 

За його словами, не знайшовши медиків для військових шпиталів серед місцевих, окупанти шукають їх у Хабаровському краї та Томській області, пропонуючи зарплату від 220 до 400 тис. рублів на місяць. 

"Також інтегрують кадировців до окупаційних органів управління, поліції та судів, а ті "раді їхати на окуповані території України на "священну війну". Гауляйтер Запорізької області Балицький розуміє, що росія тут не назавжди, тож готує ґрунт для втечі. Його першим заступником став чорний піарник із росії Сергій Толмачов, який має забезпечити йому квиток до Держдуми на осінніх виборах 2023 року", - зазначив мер Мелітополя.

Нагадаємо, раніше в Мелітополі окупанти заборонили цивільним перетинати блок-пости без спеціальних перепусток. 

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті