Гаряче харчування для 30 тис. людей. Туреччина відправила в Україну мобільну кухню

Турецький Фонд гуманітарної допомоги «Права і свободи людини» (İHH) відправив зі Стамбула в Україну мобільну кухню. Про це повідомляє агентство "Анадолу".

За інформацією İHH, планується двічі на день забезпечувати гарячим харчуванням загалом 30 тис. осіб у Києві, Херсоні та Миколаєві.

İHH реалізує гуманітарні ініціативи в Україні з лютого 2022 року.

Раніше в Україну по лінії турецького фонду було направлено три фури з продовольством, гігієнічним приладдям, дитячими підгузками та генераторами, - йдеться у повідомленні.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті