Гармаш зареєстрував на сайті Президента петицію про визнання державного суверенітету Чеченської Республіки Ічкерія

Член колишньої делегації України у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш зареєстрував на сайті Президента України петицію про визнання державного суверенітету Чеченської Республіки Ічкерія та встановлення з нею дипломатичних відносин. Про це Гармаш повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

"Напевно, це треба було зробити ще наприкінці лютого, після визнання путіним "ДНР"-"ЛНР". Але й зараз цей крок стане яскравою підтримкою наших чеченських друзів, які воюють за Україну, і посилить відцентрові процеси в росії. Прошу підтримати", – повідомив Гармаш, додавши посилання на петицію на сайті Президента України. 

Як повідомлялося, у системі ЗСУ створено спецбатальйон Республіки Ічкерія.

У Верховній Раді запропонували визнати незалежність Чеченської Республіки Ічкерія.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті