Гарантії безпеки для України мають відрізнятися від статусу члена НАТО – Шольц

Будь-які майбутні гарантії безпеки для України, які надасть Захід, повинні відрізнятися від статусу європейських членів НАТО. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц на пресконференції за підсумками саміту Європейської політичної спільноти в Молдові 1 червня, пише Reuters.

"Враховуючи поточну ситуацію, про набуття членства не йдеться, – сказав Шольц. – Ми всі повинні зосередитися на тому, як ми, як особистості, можемо підтримати Україну".

На питання щодо можливих гарантій безпеки для України Шольц відповів:

"Вони повинні бути розроблені таким чином, щоб забезпечити Україні необхідну безпеку від загрози нападу, щоб вони стабілізували Україну в той же час. І, звичайно, серйозне ставлення завжди є частиною гарантії безпеки".

Раніше повідомлялось, що Зеленський обговорив із Шольцем посилення української ППО.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті