Гайдай пояснив, чому стратегічне відновлення Луганщини буде довгою історією

Повномасштабне відновлення Луганської області буде складним і довготривалим. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі "LIVE сьогодні" 21 листопада.

"Стратегічне повномасштабне відновлення Луганщини – це буде довга історія", – сказав Гайдай.

Він підкреслив, що ситуація, яка склалась на Луганщині, значно складніша, ніж у будь-якому іншому регіоні України.

"З початку повномасштабного вторгнення з Луганської області виїхало десь 320 тисяч людей", – зазначив голова Луганської ОВА.

Уточнюється, що низка населених пунктів – як сіл, так і міст – Луганщини наразі зруйновані окупантами вщент. Це Попасна, Тошківка, Білогорівка, Макіївка, Новотошківське тощо.

"Втім люди чекають, коли туди можна буде повернутися", – сказав Гайдай.

Він підкреслив, що розмінування й відновлення зазначених населених пунктів потребуватиме тривалого часу.

Раніше повідомлялось, що в Невське повернувся фермер, який вже поновлює роботу свого господарства.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Всі статті